Wyszukiwarka




Lista przyjętych do szkoły I st. 2014/15
Lista kandydatów przyjętych do klasy I cyklu 6-letniego.

1. Brewczyńska Julianna - fortepian

2. Bugaj Mateusz – perkusja

3. Burzykowski Bartłomiej – flet

4. Chojnacka Wiktoria - skrzypce

5. Cieśla Dominik – skrzypce

6. Czempińska Aleksandra - fortepian

7. Filipiak Laura - fortepian

8. Gala Julia - fortepian

9. Gralak Gustaw - fortepian

10. Grzebiela Dagmara – flet

11. Jaskuła Mateusz – perkusja

12. Kacprzak Iga – flet

13. Kaczor Antonina - fortepian

14. Kamińska Rut - fortepian

15. Klata Aleksander – skrzypce

16. Komendarek Antoni – wiolonczela

17. Konrad Ignacy - fortepian

18. Krupa Barbara – skrzypce

19. Łażewski Bartłomiej - gitara

20. Maciejewska Bianka - fortepian

21. Marzec Julia - fortepian

22. Mleczko Maria - fortepian

23. Pastuszko Olga – skrzypce

24. Piotrowska Julia - fortepian

25. Przybysławska Maria – skrzypce

26. Przybysławska Zofia – skrzypce

27. Przydatek Julia - fortepian

28. Sekielski Dawid – gitara

29. Stasiak Marcelina - fortepian

30. Zagajewska Oliwia - fortepian

31. Zalewska Małgorzata - fortepian

32. Zamani Suzannah – fortepian

33. Żakowski Jacek – wiolonczela

Klasa II C-6

1. Cieśla Franciszek – flet

Klasa IV C-6

1. Amelia Borowiec – skrzypce (po dostarczeniu świadectwa ukończenia kl. III)

Lista rezerwowa:

1. Kaczor Julia – fortepian

2. Gancarz Anna – fortepian

3. Winnicka Zofia – fortepian

4. Hołuj Kacper - perkusja

Lista kandydatów przyjętych do klasy I cyklu 4-letniego.

1. Babulewicz Krzysztof – puzon

2. Barlak Kamil – puzon

3. Biernat Aleksandra – wiolonczela

4. Błędowska Oliwia – flet

5. Cieśluk Kamil – akordeon

6. Dmoch Patrycja – wiolonczela

7. Dudek Kartolina – trąbka

8. Jakubczak Oliwier – trąbka

9. Kaźmierska Dominika – gitara

10. Krysztofiak Julia – gitara

11. Kuradzki Michał – trąbka

12. Łukaszewicz Kamila – wiolonczela

13. Łukaszewicz Marta – gitara

14. Matczak Julia – puzon

15. Matysiak Kacper – gitara

16. Pawlak Przemysław – akordeon

17. Przybysławski Mateusz – gitara

18. Rosa Amelia – gitara

19. Tempczyk Karol – trąbka

20. Wroniewska Marta – klarnet

21. Zalewska Katarzyna – perkusja

22. Zalewski Łukasz – akordeon

23. Zieliński Bartłomiej – trąbka

24. Ziemian Franciszek – klarnet

25. Złoch Jagoda – klarnet